All Products
-
Stamatis GreeceI am very satisfied with G-tech products, the quality are very good and stable, and with good service, I appreciate it ! -
Muhammad AshfaqGood quality. Suit my project well.
Keywords [ lithium lifepo4 battery pack ] match 147 Products.
True Double Version Rack Type 6KVA/10KVA Online UPS with Lithium Battery
| Packaging Details: | Standard Export Package |
|---|---|
| Delivery Time: | Sample: 7 days; Qty order: 20 days |
| Payment Terms: | L/C, T/T |
Lifepo4 25.6v 100ah Lithium Battery For Off Grid Solar Energy Storage
| Packaging Details: | Standard Export Battery Package |
|---|---|
| Delivery Time: | Sample: 7 days; Qty order: 20 days |
| Payment Terms: | T/T, Western Union, L/C |
Home Backup Power Energy Storage Lithium Battery System With Smart BMS 48V 100Ah
| Warranty Period: | 10years |
|---|---|
| Pack Voltage Output: | 24V/48V/51.2V |
| Use Life: | >10years |
Uninterruptible Power Station Mini DC UPS Overload Protection
| Battery Capacity: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Charging Voltage: | 100V-240V |
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
Economic Mini DC UPS Uninterruptible Power Module 5Ah-100Ah 100V-240V
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Charging Period: | 2~3Hours |
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature/Reverse Polarity |
Economic 5Ah 100Ah Mini DC Uninterruptible Power Supply Device
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Charging Period: | 2~3Hours |
| Charging Voltage: | 100V-240V |
5Ah-100Ah Backup ECO Mini DC UPS Uninterruptible Power Source
| Battery Capacity: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Charging Voltage: | 100V-240V |
| Charging Period: | 2~3Hours |

